Fotbalový klub Planá           

 

Oficiální stránky Fotbalového klubu Planá
 
Aktuality

Muži "A"

1.B třída

Muži "B"

3. třída

Žáci

Okresní přebor

Přípravka starší

Okresní přebor

Přípravka mladší

Okresní přebor

----------------------

Radek Švarcbek - hasicí technika

---------------------

Zdeněk Houška

Jaroslav Líbal - elektroinstalační a stavební práce

---------------------

MarienPrint

--------------------------

Petr Meller - instalatérské a elektrikářské práce, čerpadla

--------------------------

Aktuálně

 

Na odkaze níže si můžete prohlédnout vzhled budoucích nových stránky FK Planá. Rád uvítám Vaše názory, náměty a připomínky k těmto stránkám, před jejich oficiálním spuštěním. Pište buď do diskusního fóra vpravo, nebo na e-mail: fkplana@seznam.cz.

 

nové stránky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O víkendu začínají jarní zápasy soutěží mužů.

 

sobota - 25.3.2017 - 15.00 hodin

14. kolo I.B třídy

       TJ Chodský Újezd - FK Planá    

2 : 3 (1:1)

 

více k zápasu

 

Meclov Postřekov 5 : 1  
H. Týn Částkov 2 : 2 p.k. 1:2
Bělá Bor 1 : 0  
Mrákov Ch. Planá 0 : 2  
Dl. Újezd Koloveč 6 : 2  
Č. Kubice Staňkov 1 : 1 p.k. 4:3

 

1. Mrákov 14 9 3 2 30 17 31
2. Ch. Planá 14 8 4 2 63 41 30
3. Postřekov 14 9 1 4 31 17 29
4. Dl. Újezd 14 7 3 4 36 24 27
5. FK Planá 14 8 2 4 39 29 27
6. Meclov 14 7 2 5 43 37 24
7. H. Týn 14 6 3 5 29 30 22
8. Bor 14 6 3 5 30 24 21
9. Koloveč 14 6 2 6 32 36 21
10. Bělá 14 5 3 6 38 36 20
11. Částkov 14 3 4 7 30 50 16
12. Staňkov 14 4 1 9 26 31 13
13. Č. Kubice 14 2 2 10 30 38 9
14. Ch. Újezd 14 1 1 12 14 61 4

 

Příští kolo: FK Planá - Bělá, sobota 1.4.2017 od 16.30 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neděle - 26.3.2017 - 15.00 hodin

14. kolo III. třídy

       Sokol Trpísty - FK Planá    

1 : 0 (0:0)

 

více k zápasu

 

Sulislav Tisová 1 : 5
Třemešné Dl. Újezd "B" 0 : 2
volno Bor "B"   :  
Kladruby Lesná 1 : 3
Halže "B" Z. Chodov 4 : 0
Kšice "B" K. Lázně "B" 2 : 5

 

1. Dl. Újezd "B" 13 11 1 1 52 13 35
2. Halže "B" 13 8 1 4 45 33 25
3. Tisová 13 6 5 2 28 20 25
4. Kladruby 13 7 0 6 39 26 21
5. FK Planá "B" 13 6 2 5 27 30 21
6. Trpísty 13 5 4 4 42 36 20
7. K. Lázně "B" 13 6 1 6 34 32 20
8. Z. Chodov 13 6 1 6 31 30 20
9. Lesná 12 5 1 6 31 33 16
10. Sulislav 13 4 2 7 23 32 15
11. Bor "B" 12 4 2 6 26 44 15
12. Třemešné 13 2 1 10 17 40 8
13. Kšice "B" 12 2 1 9 13 39 8

 

Příští kolo: FK Planá - volno

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přestupy

 

Přišli

 

Patrik Urbánek - přestup z Chodského Újezdu

Petr Slivoně ml. - přestup z Rozvoj Trstěnice

Josef Kysela - přestup z Rozvoj Trstěnice

 

Odešli

 

Tomáš Vomáčka - přestup Chodský Újezd

Matěj Slavík - přestup FK Tachov

Karel Louženský - přestup SK Petřín Plzeň

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozlosování jaro 2017 - žáci

 

11. kolo Neděle 02.04.2017 10:00 FK Planá - Jiskra Bezdružice
12. kolo Neděle 09.04.2017 10:00 Sokol Kostelec - FK Planá
13. kolo Neděle 16.04.2017 10:00 FK Planá - volno
14. kolo Neděle 23.04.2017 10:00 FK Planá - Dynamo Studánka
15. kolo Neděle 30.04.2017 10:00 FK Planá - Staré Sedliště
16. kolo Sobota 06.05.2017 10:00 Jiskra Třemešné - FK Planá
17. kolo Neděle 14.05.2017 10:00 FK Planá - Chodský Újezd
18. kolo Sobota 20.05.2017 11:00 Jiskra Bezdružice - FK Planá
19. kolo Neděle 28.05.2017 10:00 FK Planá - Sokol Kostelec
20. kolo Neděle 04.06.2017 10:00 volno - FK Planá
21. kolo Neděle 11.06.2017 10:00 Dynamo Studánka - FK Planá

 

 

1. FK Planá 9 8 0 1 59 12 24
2. Třemešné 8 7 0 1 42 13 21
3. Ch. Újezd 9 5 1 3 47 24 17
4. Studánka 8 3 1 4 28 47 11
5. St. Sedliště 8 2 0 6 29 34 6
6. Bezdružice 9 2 0 7 12 48 6
7. Kostelec 9 1 2 6 21 60 5

 

OP starších přípravek

 

9. kolo Neděle 09.04.2017 10:00 FK Tachov "A" - FK Planá
10. kolo Neděle 16.04.2017 10:00 Sokol Kostelec - FK Planá
11. kolo Neděle 23.04.2017 13:00 FK Planá - Slavoj Chodová Planá
12. kolo Neděle 30.04.2017 12:00 Baník Stříbro - FK Planá
13. kolo Neděle 07.05.2017 13:00 FK Planá - Sokol Bor
14. kolo Neděle 14.05.2017 10:00 Jiskra Třemešné - FK Planá
15. kolo Neděle 20.05.2017 14:30 Sokol Stráž - FK Planá
16. kolo Neděle 28.05.2017 13:00 FK Planá - FK Tachov "B"
17. kolo Neděle 04.06.2017 10:00 FK Tachov "C" - FK Planá
18. kolo Neděle 11.06.2017 13:00 FK Planá - FK Tachov "A"

 

 

1. Tachov "A" 8 8 0 0 129 10 24
2. Stříbro 8 7 0 1 115 28 21
3. FK Planá 8 7 0 1 72 29 21
4. Ch. Planá 8 6 0 2 66 28 18
5. Tachov "B" 8 4 0 4 53 48 12
6. Tachov "C" 8 2 1 5 48 63 8
7. Třemešné 8 2 1 5 19 82 8
8. Stráž 8 2 1 5 32 81 7
9. Kostelec 8 0 1 7 32 104 1
10. Bor 8 0 0 8 14 107 0

 

 

 

Ostatní
Napiště nám

Soutěže on-line

1. liga

2.liga

ČFL

MSFL

Divize "A"

Krajský přebor

1.A

1.B

II. třída

III. třída

IV. třída

OP žáci

OP přípravek

--------------------------

Město Planá

----------------------

Igro s.r.o. Tachov

----------------------

SportFotbal.cz

----------------------

----------------------

Roman Horák - elektroinstalace

----------------------

Jiří Hýsek - výkup surovin

----------------------

   

 

   

Sponzoři týmu

 

 

                                                 

                                                                        

                           Město Planá                                               Igro s.r.o. Tachov                                                       SportFotbal.cz

 

 

                                                                                                         

 

          Roman Horák - elektroinstalace                                                 Stora Enso                                                         MarienPrint                         

 

                                                                                                                                     

 

                                       

                                             

                    Jiří Hýsek - výkup surovin                      Radek Švarcbek - hasicí technika                  Zdeněk Houška, Jaroslav Líbal

                                                                                                                                                          Elektroinstalační a stavební práce

 

 

Petr Meller - Instalatérské a elektrikářské práce, čerpadla