Fotbalový klub Planá           

 

Oficiální stránky Fotbalového klubu Planá
 
Aktuality

Muži "A"

1.B třída

Muži "B"

3. třída

Žáci

Okresní přebor

Přípravka starší

Okresní přebor

Přípravka mladší

Okresní přebor

----------------------

Radek Švarcbek - hasicí technika

---------------------

Zdeněk Houška

Jaroslav Líbal - elektroinstalační a stavební práce

---------------------

MarienPrint

--------------------------

Petr Meller - instalatérské a elektrikářské práce, čerpadla

--------------------------

Aktuálně

 

Na odkaze níže si můžete prohlédnout vzhled budoucích nových stránky FK Planá. Rád uvítám Vaše názory, náměty a připomínky k těmto stránkám, před jejich oficiálním spuštěním. Pište buď do diskusního fóra vpravo, nebo na e-mail: fkplana@seznam.cz.

 

nové stránky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V prvním kole poháru PKFS (předkolo poháru MOL Cup) se Planá utká s Rozvadovem. Termín zápasu je stanoven na 11.2.2017 od 10.15 hodin na umělé trávě v Tachově.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podzimní sezóna byla ukončena.

 

Tabulky po podzimní části jednotlivých soutěží

 

I.B třída - muži "A"

 

1. Mrákov 13 9 3 1 30 15 31
2. Postřekov 13 9 1 3 30 12 29
3. Ch. Planá 13 7 4 2 61 41 27
4. FK Planá 13 7 2 4 36 27 24
5. Dl. Újezd 13 6 3 4 30 22 24
6. Bor 13 6 3 4 30 23 21
7. Meclov 13 6 2 5 38 36 21
8. Koloveč 13 6 2 5 30 30 21
9. H. Týn 13 6 2 5 27 28 21
10. Bělá 13 4 3 6 37 36 17
11. Částkov 13 3 3 7 28 48 14
12. Staňkov 13 4 0 9 25 30 12
13. Č. Kubice 13 2 1 10 29 37 7
14. Ch. Újezd 13 1 1 11 12 58 4

 

III. třída - muži "B"

 

1. Dl. Újezd "B" 12 10 1 1 50 13 32
2. Halže "B" 12 7 1 4 41 33 22
3. Tisová 12 5 5 2 23 19 22
4. Kladruby 12 7 0 5 38 23 21
5. FK Planá "B" 12 6 2 4 27 29 21
6. Z. Chodov 12 6 1 5 31 26 20
7. Trpísty 12 4 4 4 41 36 17
8. K. Lázně "B" 12 5 1 6 29 30 17
9. Sulislav 12 4 2 6 22 27 15
10. Bor "B" 12 4 2 6 26 44 15
11. Lesná 11 4 1 6 28 32 13
12. Třemešné 12 2 1 9 17 38 8
13. Kšice "B" 11 2 1 8 11 34 8

 

OP žáků

 

1. FK Planá 9 8 0 1 59 12 24
2. Třemešné 8 7 0 1 42 13 21
3. Ch. Újezd 9 5 1 3 47 24 17
4. Studánka 8 3 1 4 28 47 11
5. St. Sedliště 8 2 0 6 29 34 6
6. Bezdružice 9 2 0 7 12 48 6
7. Kostelec 9 1 2 6 21 60 5

 

OP starších přípravek

 

1. Tachov "A" 8 8 0 0 129 10 24
2. Stříbro 8 7 0 1 115 28 21
3. FK Planá 8 7 0 1 72 29 21
4. Ch. Planá 8 6 0 2 66 28 18
5. Tachov "B" 8 4 0 4 53 48 12
6. Tachov "C" 8 2 1 5 48 63 8
7. Třemešné 8 2 1 5 19 82 8
8. Stráž 8 2 1 5 32 81 7
9. Kostelec 8 0 1 7 32 104 1
10. Bor 8 0 0 8 14 107 0

 

 

 

Ostatní
Napiště nám

Soutěže on-line

1. liga

2.liga

ČFL

MSFL

Divize "A"

Krajský přebor

1.A

1.B

II. třída

III. třída

IV. třída

OP žáci

OP přípravek

--------------------------

Město Planá

----------------------

Igro s.r.o. Tachov

----------------------

SportFotbal.cz

----------------------

----------------------

Roman Horák - elektroinstalace

----------------------

Jiří Hýsek - výkup surovin

----------------------

   

 

   

Sponzoři týmu

 

 

                                                 

                                                                        

                           Město Planá                                               Igro s.r.o. Tachov                                                       SportFotbal.cz

 

 

                                                                                                         

 

          Roman Horák - elektroinstalace                                                 Stora Enso                                                         MarienPrint                         

 

                                                                                                                                     

 

                                       

                                             

                    Jiří Hýsek - výkup surovin                      Radek Švarcbek - hasicí technika                  Zdeněk Houška, Jaroslav Líbal

                                                                                                                                                          Elektroinstalační a stavební práce

 

 

Petr Meller - Instalatérské a elektrikářské práce, čerpadla